head

Doombreaker

Říkají si Světlonoši. Jsou nositeli světla ve světě, který se propadl do temnoty. Slunce nevyšlo již šestnáct měsíců, a tak nezbývá než se schoulit k mihotavému světlu, které vás ale před démony pekel neochrání. Jeden člověk nemůže zvrátit koloběh osudu, ale může vnést naději i do těch nejtemnějších koutů.

Hra se ovládá tlačítky Q, W, E, a R.

Ke stažení na:
Dropbox
Ulož.to

GAME DESIGN
Petr Vojtěch

GRAFIKA
Michal Kocourek

HUDBA
Petr Tomáš

Doombreaker
Doombreaker
Doombreaker
Doombreaker
Doombreaker
Doombreaker

8 komentářů u „Doombreaker“

  1. Smím se zeptat na konkrétní konfiguraci? Já jsem hru testoval na velice levném notebooku s tragickým procesorem Intel Celeron N2810 a běžela bez problému. Na své 5 let staré sestavě (i7-920) dám bez problému v průměru 1200 FPS. Uznávám ale, že hra obsahuje řadu efektů, pracuje s vrstveným pozadím, grafika je ve vysokém rozlišení a animace jsou v PNG. A tak je dost možné, že významně staré sestavy s tím mohou mít problém.

  2. Beriem spat, mam naozaj stary srot… :( uz som to rozbehal ale seka mi to. 1GHz procesor a 1Gram…
   Hral som to ale na inom kompe. grafika super, mozno by som to netlacil zbytocne na tak velku obrazovku…

   1. To je skutečně významně starší :D Obzvlášť, když levné smartphony mají větší výkon. Ale samozřejmě by se na tom dalo zapracovat. Do hry by se dalo udělat nastavení, kde bych vypnul řadu efektů a určitě by o běželo lépe. V rámci časového omezení jsem ale nic takového neplánoval. Každopádně díky za reakci. Když jsem hru testoval, tak jsem nikoho s takhle slabou sestavou nenašel a nabyl jsem tak dojmu, že to musí běžet skoro všude :)

 1. Pěkné, jednoduché.. rozjel sem to i na linuxu bez problémů, taková ideální hra když se člověk nudí na přednášce :D

 2. Fajn sa to hrá, dobre to vyzerá, hudba sa mi obzvlášť páči, škoda len, že ste to nestihli zosynchronizovať, bolo by to lepšie. A tiež škoda toho, že tam nie sú rôznorodejšie druhy útokov a monštier, aby to mačkanie viacerých tlačidiel dávalo zmysel, ale času nebolo nazvyš, takže to chápem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>